Nové ceny od 1. března 2019

Přátelé,

jistě jste zaznamenali již v minulém roce zvýšení cen některých značek krmiv a toto se bohužel nevyhnulo ani některým produktům Höveler. Nicméně jsme se do dnes snažili navýšení cen oddálit, v rámci únosnosti, jak jen to bylo možné. Koncem října jsme si říkali, že nás všechny čekají vánoce a nechtěli jsme Vám kazit předvánoční čas. V lednu 2019 jsme si pro změnu říkali, že je po vánocích a to také přeci není vhodný čas na zdražování, ale on ten správný čas nebude asi nikdy. 

Proto jsme nyní nuceni Vám oznámit, že od 1.3.2019 proběhne navýšení cen u většiny produktů a to asi o 10,- až 20,- Kč.

Dobrá zpráva je, že navýšení cen zatím neproběhlo u nejoblíbenějšího Reforminu Plus, u produktů řady Höveler Herbs, u produktů z řady Equinova, u některých pamlsků a také u výživových doplňků jako je např. Biotin, E-vita, Magnezium Plus. To znamená, že u těchto produktů zůstane pravděpodobně cena stejná. 

Další dobrou zprávou je to, že při objednávce nad 3.000,- Kč získáte automaticky DOPRAVNÉ ZDARMA a v případě nižší hodnoty objednávky (nižší než 3.000,- Kč) je dopravné stále za skvělou cenu 99,- Kč ... ať to váží co to váží !!! Toto platí pouze pro Českou republiku.

Věříme, že Vám tuto nemilou zprávu dáváme na vědomí s dostatečným předstihem, abyste měli možnost reagovat a případně nakoupit za ceny "před zdražením". Tyto ceny pro Vás budou k dispozici až do 28. února 2019.

Také věříme, že nám i přes tuto skutečnost zachováte i nadále přízeň.

Všem děkujeme a přejeme jen to dobré!

Váš tým Höveler

Hribatka_hoveler_banner_2019_002

Období hříbátek:

Pro období březosti a narozená hříbátka má Höveler připraven speciální krmný program.

ZF Plus je vytvořen přesně na míru pro březí a kojící klisny, u kterých dochází ke změnám nároků na výživu. ZF PLUS je vhodný od 10. měsíce březosti do odstavu.

Terrab ZF jsou speciálně upravené granule, které splňují požadavky klisny a jejího hříběte. Terabb ZF je vhodný od 10. měsíce březosti do odstavu.

FohlenMilch je náhradní mléko pro hříbě. Zdravotní komplikace nebo dokonce smrt matky hříběte automaticky vyžaduje zajištění náhradního mléka pro hříbě. Zakoupit u nás můžete jak velké balení 25 kg, tak i menší balení 5 kg pro případ náhlé nouze. Omezené množství držíme vždy skladem pro každý případ a mléko odesíláme obratem, aby se dostalo co nejdříve k Vám. V případě akutní potřeby mléka nás neváhejte kontaktovat "ve dne v noci", rádi Vám okamžitě pomůžeme!

Müsli pro hříbata od 2. týdne života do 9 měsíců. Pro správný růst hříběte je u Fohlen Müsli kladen nárok na splnění všech požadavků.

Granule pro hříbata od 2. týdne života do 24 měsíců. Terabb-FS 16 je speciálně navržena tak, aby doplnila zvýšené nutriční potřeby hříbat.

VITA PASTE JUNIOR z Equinova® je doplňková péče o březí klisny a mladé koně v podobě tekuté minerální pasty.Obsahuje vysoce dostupné stopové prvky, množství prvků vápníku, fosforu a také vitamíny.   

........více se dočtete zde


Hoveler_equinova

Hoveler_puritan

Hoveler_western

Hoveler_probalance