DOPRAVNÉ ZDARMA OD 2500,- Kč
Akce

Pro Balance + Digest Pro podpora trávení a průjmu

421
Neohodnoceno

Equinova® Digest Pro a Original Höveler Pro Balance mohou pozitivně podpořit trávení. Digest Pro působí jako houba ve střevě a váže přebytečnou vodu. Naproti tomu živé kultury, které jsou obsaženy ve směsi Pro Balance pomáhají stabilizovat střevní flóru a zlepšovat pohodu koní.

  • 1 900 Kč 190 Kč –10 %
    1 486,96 Kč / ks bez DPH
  • (2 ks) Skladem v ČR
1 710 Kč / ks
Kategorie: Dárkové balíčky pro koně
Hmotnost: 21.4 kg
 

Zejména přechod ze suchého základního krmiva (sena) na větší množství vlhkého krmení (tráva na pastvě) může zatížit zažívací trakt koní a také způsobit vodnatou stolici. Obecně by koně měli konzumovat dostatečné množství sena před pasením. 

Pokud se stále vyskytuje špatná stolice nebo dokonce průjem, produkty jako je Equinova® Digest Pro a Original Höveler Pro Balance mohou pozitivně podpořit trávení. Digest Pro působí jako houba ve střevě a váže přebytečnou vodu. Naproti tomu živé kultury, které jsou obsaženy ve směsi Pro Balance pomáhají stabilizovat střevní flóru a zlepšovat pohodu koní.


Na posílení a obnovení střevní mikroflory můžeme tedy doporučit Pro Balance müsli, které obsahuje, kromě mnoha bylin k posílení trávicího traktu a imunitního systému také živé kvasinky, které stimulují střevní kvašení a vylepšuje složení bakteriálních kmenů. Müsli voní a chutná, zlepšuje tedy příjem potravy u koně, který může být narušen díky průjmovému onemocnění, při kterém kůň většinou trpí nechutenstvím.

pro-balance

V případě akutního průjmu nebo při náhlém zhoršení u koní trpících chronickým průjmem doporučujeme Equinova® Digest Pro. Tento produkt funguje jako houba a nasává přebytečnou vodu. Obsažený Propektin, řasa a Bikarbonát kromě toho pomáhají tím, že obnovují správnou funkci střeva a doplňují ztrátu elektrolytů.

equinova-digestpro

Díky zkušenostem zákazníků Höveler doporučujeme kombinaci Equinova® Digest Pro a  Höveler ProBalance.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Pro lepší výkon používají stránky hoeveler-czech.cz cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete zde: Soubory cookies