Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1122 hodnocení
5
1112x
4
6x
3
0x
2
1x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DM
Daniela Maňhalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2022
EF
Eva Foltýnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2022
DR
Darina Rosůlková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2022
MK
Martin Krejčí
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2022
Naprosto v pořádku
E
Ellena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2022
Velká spokojenost.Rychle dodání, dobrá komunikace.Doporucuji
IR
Ing. Radim Rejnek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2022
SG
Simona Gicová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2022
EP
Eliška Poskočilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2022
LS
Lenka Smolíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2022
FJ
František Jandura
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2022
MB
Marcela Budínská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2022
MČ
Martina Černá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2022
Rychlá dodávka, v případě potřeby okamžitě reagují. Určitě doporučuji.
LČ
Lucie Čermáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2022
MN
Miloslav Němčanský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2022
Ano jsem spokojen
JK
Jana Kejmarová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2022
S vyřízením objednávky a rychlostí doručení jsem spokojená. Je vidět, že děláte maximum, aby zboží bylo co nejrychleji u těch našich koňouchů. Jen bych uvítala informaci o termínu závozu. Již 2x se řidič nečekaně a neohlášeně "zjevil". Zatím se povedlo, že jsem byla přítomna, ale ne vždy tomu tak musí být. Na otázku, co by dělal, kdybych doma nebyla řekl, že by to složil na ulici před domem. A to v dešti, zboží za víc jak 5 tisíc, fakt nechceš. Tak na tomto, prosím, ještě zapracujte.
LF
Lucie Fridrichová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2022
SP
Sára Preiningerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2022
BJ
Bohdan Jeřábek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2022
Maximální spokojenost, vše podle domluvy
a s tím müsli 2za1 jste mi udělali velikou radost ????
JV
Jana Votavová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2022
Přijde mi ze v tom mají trochu bordel neboť mi nejdříve přijde zboží a až den po té ze je uhrazena a to vše v radu několika dnů. Žádné informace o datumu doručení.
KE
Květa Eichlerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2022
