Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1122 hodnocení
5
1112x
4
6x
3
0x
2
1x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
SS
Sára Studničková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2021
Skvělé služby, velice příjemná a ochotná komunikace :-)
ID
Ivana Křivá Dworkin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2021
Skvělé jednání, rychlé dodání. Mléko výborné.
PM
Patricie Mišovýchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.10.2021
Já i koně jsme velice spokojeni ❤
Nš
Naďa šoustarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.10.2021
Velká spokojenost,kůň při nechutenství po podávání ATB krásně žere
LH
Lenka Haiznerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2021
Spokojenost❤️????
NŠ
Nikol Šauli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2021
Úžasný
LH
Lucie Holotíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2021
Rychlé dodání, vždy spokojenost
LH
Lucie Hradecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2021
Nákup kvalitního kompletního krmiva z pohodlí domova s rychlým dodáním přímo do stáje. Co víc si přát?
IB
Ivana Bičanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.10.2021
Objednavka rychlé vyřízena a expedovana
PE
Procházková Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2021
Skvělé.. ???? Rychlé dodání, kvalitní výrobky.
EF
Eva Falářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2021
Rychlé dodání, maximální spokojenost
D
Daniela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2021
Veľká spokojnosť ako vždy.
MK
Monika Kolaříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2021
Bezproblémový nákup jako vždy.
AP
Aneta Petrova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2021
Rychlé dodání, kvalitní krmivo
LN
Lucie Nekvindová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.9.2021
Spokojenost
TK
Tereza Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2021
jako vždy jsem velmi spokojená z krmivem od této značky, vonavé pečlivě zabalené a dárečky k tomu no skvělí! :)
PR
Peter Roubalik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2021
Veľmi spokojný
LB
Lenka Benešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2021
Krmení přišlo perfektně zabalené a v rekordním čase.
MM
Martina Machatová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2021
Max. spokojenost
LE
Leona Elišková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.8.2021
S objednáváním jsem naprosto spokojená, akorát mi u většiny zakázek přijdou vitamíny v poškozeném obalu. Například prasklé víčko u Biotinu, naštěstí se nikdy nevysypal celý, vždy jen poprašek. Dle mého názoru by měli být balíky lépe zabalené a zboží dodáváno v krabicích, poslední objednávka přišla pouze v průhledném obalu.
