Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1122 hodnocení
5
1112x
4
6x
3
0x
2
1x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé doručení zboží.
+ rychlé reakce, ochota poradit, přeprava v pořádku, kvalitní krmiva bez sóji, kterou bohužel používá většina výrobců krmiv a to nejen pro koně
Za nas 100% ako vzdy..
+ snadný nákup on-line
+ rychlé doručení
LZ
Lenka Zapletalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2019
v pořádku
SG
Stáj Golem s.r.o.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.9.2019
Velmi spokojena. Super komunikace, produkty, jednání...... jen doporučuji:)
KU
Karel Urban
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2019
Ok 100%
JR
Jan Roman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.9.2019
Rychle dodání a příjemné prostředí webu
KR
Karolína Repíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.9.2019
Velmi rychlé jednání, bohužel problémy s doručením u přepravce (Geis), za to ale obchod nemůže. Určitě doporučuji :-)
HJ
Helena Jaborníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2019
Super, ;)
NV
Nikola Večeřová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2019
Naprostá spokojenost!!
MP
Monika Pazourková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2019
Rychlé jednání ,při řešení reklamace ohledně nedodání jednoho druhu zboží velmi oceňuji vstřícnost a komunikativnost při řešení problému a rychlou nápravu s dárečkem, vše funguje na 100% komunikace i zboží na velmi dobré úrovni
BM
Barbora Maršálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.8.2019
spokojená, rychlé dodání, vše v pořádku
+ Vše je podle dohody. Zboží je kvalitní.
DV
Daniela Vorlova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2019
Odporúčam
+ Rychlá komunikace
+ Dodání druhý den
+ Skvělé krmivo
+ Velký výběr
Vše bez problémů
MK
Michaela Kopáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.8.2019
Vše v pořádku... dodáno do druhého dne.. krmím již dva roky a vše v pořádku
Bezproblemova komunikace, az konici dobasti, radi objedname zase
+ Naprosto spokojená s jednáním a vyřizováním objednávek:) super
LW
Lenka Waignerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2019
Dodání do druhého dne. Nemohu si stěžovat. Krmení konikum chutná.
Dlouho jsem neviděla pytel krmení nacpany až po okraj. ????
