NENECHTE V TOM HIPOREHABILITAČNÍ STÁJE SAMOTNÉ!

Právě teď a víc než kdy jindy potřebují Hiporahabilitační stáje pomocnou ruku od nás všech, kteří tuto situaci zvládají! Klienti k nim aktuálně na terapie nemohou, někteří nemohou vykonávat další přidružené aktivity, které by jim zajistili alespoň malou životní jistotu. Hiporahabilitační stáje v této nelehlé době Covid-19 nezískávají potřebné finance na svou činnost a bojí se o budoucnost svých koní.

Pojďte do toho s námi! Každá koruna se počítá - stačí malá částka a ten pocit dobrého skutku je vždy k nezaplacení!

Přispět lze na transparentní účet číslo: 2101536962/2010 u Fio banky nebo použít níže uvedený QR kód.

Hyposbirka_hoveler

Jaká celková částka byla vybrána, můžete sledovat zde.


Tato pomoc je provázána, Nejen že pomůžete koním a stájím, které se zabývají hiporehabilitací, ale především dětem, pro které je návštěva u koní něco výjimečného.


Stájí, které v ČR poskytují hipoterapii a hiporehabilitaci, je celkově nedostatek. Mnoho klientů (např. v Praze) čeká v dlouhých seznamech na volné místo. Snížení počtu těchto stájí by bylo pro klienty velmi smutné. Nejčastěji jde o děti. Právě u dětí pak tato forma terapie hraje velmi významnou roli.

Mnohým již terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohl a věříme, že mnohým ještě pomohou, pokud jim to pomůžeme zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude tyto služby v budoucnu potřebovat.

Bohužel není v našich silám pomoct všem, ale náš tým Höveler také určitě přispěje nebo vymyslí další pomoc! 

Díky Vám všem!!!  Tým Höveler 

2020-04-vyhlášení-sbírky-895x1024