NENECHTE V TOM HIPOREHABILITAČNÍ STÁJE SAMOTNÉ!

Právě teď a víc než kdy jindy potřebují Hiporahabilitační stáje pomocnou ruku od nás všech, kteří tuto situaci zvládají! Klienti k nim aktuálně na terapie nemohou, někteří nemohou vykonávat další přidružené aktivity, které by jim zajistili alespoň malou životní jistotu. Hiporahabilitační stáje v této nelehlé době Covid-19 nezískávají potřebné finance na svou činnost a bojí se o budoucnost svých koní.

Pojďte do toho s námi! Každá koruna se počítá - stačí malá částka a ten pocit dobrého skutku je vždy k nezaplacení!

Přispět lze na transparentní účet číslo: 2101536962/2010 u Fio banky nebo použít níže uvedený QR kód.

Hyposbirka_hoveler

Jaká celková částka byla vybrána, můžete sledovat zde.


Tato pomoc je provázána, Nejen že pomůžete koním a stájím, které se zabývají hiporehabilitací, ale především dětem, pro které je návštěva u koní něco výjimečného.


Stájí, které v ČR poskytují hipoterapii a hiporehabilitaci, je celkově nedostatek. Mnoho klientů (např. v Praze) čeká v dlouhých seznamech na volné místo. Snížení počtu těchto stájí by bylo pro klienty velmi smutné. Nejčastěji jde o děti. Právě u dětí pak tato forma terapie hraje velmi významnou roli.

Mnohým již terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohl a věříme, že mnohým ještě pomohou, pokud jim to pomůžeme zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude tyto služby v budoucnu potřebovat.

Bohužel není v našich silám pomoct všem, ale náš tým Höveler také určitě přispěje nebo vymyslí další pomoc! 

Díky Vám všem!!!  Tým Höveler 

2020-04-vyhlášení-sbírky-895x1024

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení