REFORMIN PLUS, DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

AKTUÁLNĚ 31.1.2018: Reformin Plus 25 kg, 10 kg a 4 kg je na cestě do ČR, expedice objednávek se uskuteční 5.2.2018 !!!

 

Všem děkujeme za trpělivost !!!


Zpráva z 16.1.2018:

Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že nastaly technické problémy na výrobní lince v Německu, musíme Vám bohužel oznámit výpadek dodávky Reforminu Plus. Kromě této nemilé informace nám bylo sděleno, že se na nápravě intenzivně pracuje a proto věříme v brzké dodání. Vzhledem k této nečekané pauze ve výrobě a také velké poptávce , Vás velmi prosíme o trpělivost a zachování přízně nyní, ale i v pozdějších dnech kdy předpokládáme, že se Reformin Plus obratem vyprodá a výrobní linka bude nějaký čas přetížena.

V případě, že si Reformin Plus budete chtít PŘEDOBJEDNAT, abyste byli mezi prvními, kterým bude dodán, učiňte tak nejlépe "na dobírku". Pokud bude Vaše objednávka obsahovat další produkty, abyste získali poštovné zdarma, vyexpedujeme položky, které jsou skladem obratem a Vaši objednávku uzavřeme zcela až při naskladnění Reforminu Plus do ČR. O bližším termínu dodání Vás budeme ihned informovat, jakmile budeme vědět více.

Velmi nás tyto komplikace mrzí, takto jsme si vykročení do nového roku opravdu nepředstavovali, ale víme, že všichni ve výrobě dělají maximum.

Tým Höveler, dne 16.1.2018