Veletrh Animal Tech Brno 12. - 15. května 2019

Od neděle 12.5. do středy 15.5. budeme mít omezený provoz skladu ve Velkých Přílepech, protože se na některé z vás budeme usmívat v Brně na veletrhu Animal Tech. Vzhledem k tomu, že se nebudeme každý den vracet do Prahy, prosíme Vás všechny, komu dochází krmení, objednejte tento týden a nenechávejte to na poslední chvíli. Předpokládáme, že od 12.5. do 15.5. nebude v našich silách, abychom reagovali na objednávky obratem. 

Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte přízeň.

Tímto bychom Vás chtěli pozvat na veletrh Animal Tech do Brna, kterého se bude také účastnit tým Höveler se svým stánkem.

Náš stánek najdete v pavilonu F, kde se představí v nejrůznějších ukázkách více než 150 koní téměř dvaceti plemen. Nejmenší bude minihorse, největší shire horse, z předvedených disciplín jmenujme alespoň drezuru, working equitation, extreme trail, koňské pólo či westernové jezdění. Těšit se můžeme také na ukázky spřežení, kde bude speciálním hostem Národní hřebčín Kladruby nad Labem. Na výstavě koní se představí legendy - například klisna Orphée des Blins. Mezi top koně se dá určitě zařadit portugalský hřebec Ahoto. Setkání legend zahájíme v neděli ve 14 hodin na kolbišti v pavilonu F za účasti Vandy Hybnerové a dalších hostů. Návštěvníci mohou hlasovat v anketě o nejhezčího koně.

495X365__planek_animaltech_2019