Získejte Wellness víkend na Vysočině

Akce: Vyhrajte relaxační víkend pro dva

Výhra: Poukaz na Wellness víkend v resortu Svatá Kateřina pro dva v hodnotě 4 699,- Kč

Termín: Akce probíhá od 26.1. 2018 do půlnoci 28.2.2018. 

Účast: Nákupem na www.hoeveler-czech.cz ve výše zmíněném termínu budete automaticky zařazeni do slosování.

Losování: Z objednávek vytvořených ve výše zmíněném termínu bude 2.3.2018 vylosována jedna výherní. Losování proběhne pomocí živého vysílání na FB a pořízen video záznam.

Upozornění: Pozdějším stornováním objednávky propadne výhra někomu dalšímu.

Kde víkend probíhá: Více informací o resortu Svaté Kateřina naleznete zde: www.katerinaresort.cz

Platnost poukazu: Platnost poukazu je do 31.12.2018. Je tedy pouze na Vás kdy poukaz využijete a domluvíte rezervaci.


wellness_pobyt_carousel3

Vážení zákazníci,

začátkem roku jsem dostala od mé skvělé paní "šéfové" zážitkový poukaz pro dva. Jedná se o wellness víkend na Vysočině v resortu Svaté Kateřiny. Poukaz je v hodnotě 4 699,- Kč a lze ho využít například na 2 noci ubytování pro dvě osoby včetně bohaté snídaně formou švédských stolů s neomezeným vstupem do wellness po celou dobu pobytu (whirpool, finská sauna, aroma sauna, parní lázeň, solná pára nebo relaxační místnost). Platnost poukazu je do: 31.12.2018.

Proč toto píšu??? Ráda bych tento poukaz věnovala někomu z našich zákazníků !!!

Samozřejmě, že jsem měla velikou radost z odměny a velmi si toho vážím, že mám tak úžasnou "šéfovou".  Je to prostě pěkný pocit a musím jí znovu poděkovat :). Děkuji, děkuji a děkuji :)

Jenže tato práce mě opravdu hodně baví a dá se říct, že je zároveň mým koníčkem. A protože bez Vás "zákazníků" bych takovou práci asi těžko měla, rozhodla jsem se, obdarovat někoho z Vás. A co si budeme povídat kolem koní je práce spousty a Vy si také zasloužíte nějaký ten relax. 

Podle toho co jsem již napsala je asi trochu jasné, že mám velikou radost z každé Vaší objednávky, a proto:

Wellness víkend v resortu Svaté Kateřiny pro dvě osoby získá někdo z Vás, kdo u nás v eshopu www.hoeveler-czech.cz nakoupí (vytvoří objednávku) v období od 26. ledna 2018 do 28. února 2018 (do půlnoci). Ráda bych dala šanci opravdu všem, ať se jedná o velkoodběratele nebo o drobného zákazníka, takže bychom výherce vylosovali z objednávek, které budou vytvořeny ve výše zmíněném období. Losování proběhne v pátek  2. března 2018, protože mám narozeniny a dělat radost někomu dalšímu, je pro mě prostě nejvíc. Losování proběhne prostřednictví živého vysílání na facebooku, takže se v přímém přenosu dozvíte jaké číslo objednávky vyhraje. Jen musím upozornit, že pozdějším stornováním objednávky výhra propadne někomu dalšímu.

Mějte se zatím krásně!!! Těším se na účast a šup šup na nákup a pak třeba ten wellness a relax :) Katka D.

 

zazitkovy_poukaz