Získejte Wellness víkend na Vysočině

Akce: Vyhrajte relaxační víkend pro dva

Výhra: Poukaz na Wellness víkend v resortu Svatá Kateřina pro dva v hodnotě 4 699,- Kč

Termín: Akce probíhá od 26.1. 2018 do půlnoci 28.2.2018. 

Účast: Nákupem na www.hoeveler-czech.cz ve výše zmíněném termínu budete automaticky zařazeni do slosování.

Losování: Z objednávek vytvořených ve výše zmíněném termínu bude 2.3.2018 vylosována jedna výherní. Losování proběhne pomocí živého vysílání na FB a pořízen video záznam.

Upozornění: Pozdějším stornováním objednávky propadne výhra někomu dalšímu.

Kde víkend probíhá: Více informací o resortu Svaté Kateřina naleznete zde: www.katerinaresort.cz

Platnost poukazu: Platnost poukazu je do 31.12.2018. Je tedy pouze na Vás kdy poukaz využijete a domluvíte rezervaci.


wellness_pobyt_carousel3

Vážení zákazníci,

začátkem roku jsem dostala od mé skvělé paní "šéfové" zážitkový poukaz pro dva. Jedná se o wellness víkend na Vysočině v resortu Svaté Kateřiny. Poukaz je v hodnotě 4 699,- Kč a lze ho využít například na 2 noci ubytování pro dvě osoby včetně bohaté snídaně formou švédských stolů s neomezeným vstupem do wellness po celou dobu pobytu (whirpool, finská sauna, aroma sauna, parní lázeň, solná pára nebo relaxační místnost). Platnost poukazu je do: 31.12.2018.

Proč toto píšu??? Ráda bych tento poukaz věnovala někomu z našich zákazníků !!!

Samozřejmě, že jsem měla velikou radost z odměny a velmi si toho vážím, že mám tak úžasnou "šéfovou".  Je to prostě pěkný pocit a musím jí znovu poděkovat :). Děkuji, děkuji a děkuji :)

Jenže tato práce mě opravdu hodně baví a dá se říct, že je zároveň mým koníčkem. A protože bez Vás "zákazníků" bych takovou práci asi těžko měla, rozhodla jsem se, obdarovat někoho z Vás. A co si budeme povídat kolem koní je práce spousty a Vy si také zasloužíte nějaký ten relax. 

Podle toho co jsem již napsala je asi trochu jasné, že mám velikou radost z každé Vaší objednávky, a proto:

Wellness víkend v resortu Svaté Kateřiny pro dvě osoby získá někdo z Vás, kdo u nás v eshopu www.hoeveler-czech.cz nakoupí (vytvoří objednávku) v období od 26. ledna 2018 do 28. února 2018 (do půlnoci). Ráda bych dala šanci opravdu všem, ať se jedná o velkoodběratele nebo o drobného zákazníka, takže bychom výherce vylosovali z objednávek, které budou vytvořeny ve výše zmíněném období. Losování proběhne v pátek  2. března 2018, protože mám narozeniny a dělat radost někomu dalšímu, je pro mě prostě nejvíc. Losování proběhne prostřednictví živého vysílání na facebooku, takže se v přímém přenosu dozvíte jaké číslo objednávky vyhraje. Jen musím upozornit, že pozdějším stornováním objednávky výhra propadne někomu dalšímu.

Mějte se zatím krásně!!! Těším se na účast a šup šup na nákup a pak třeba ten wellness a relax :) Katka D.

 

zazitkovy_poukaz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení