Zvláštní upozornění !!!

Přátelé,

vzhledem k událostem, které nastaly, bychom Vás chtěli moc poprosit o součinnost při objednávání. 

Každou chvíli se situace mění a je možné, že nebudeme moci některou z Vašich objednávek doručit z důvodu karantény a uzavření oblasti.

!!! AKTUÁLNĚ NELZE DODÁVAT KRMENÍ  DO TĚCHTO OBCÍ:

Kromě Litovle, Uničova a Červenky se nařízení mimořádného opatření při epidemii podle hygieniků týká také obyvatel obcí Chořelice, Chudobín, Myslechovice, Nasobůrky, Nová Ves u Litovle, Rozvadovice, Savín, Tři Dvory u Litovle, Unčovice, Víska u Litovle, Benkov u Střelic, Brníčko, Dětřichov, Dolní Sukolom, Horní Sukolom, Nová Dědina u Uničova, Renoty a Střelice u Litovle.

Do těchto obcí nejsme schopni doručit Vaše objednávky ani prostřednictvím Geis !!!


 

Pro případ uzavření dalších oblastí se pokusíme během tohoto týdne tj. do 20.března 2020 dodat nějaké zásoby krmení a také mléko pro hříbátka našim partnerům, abyste měli v případě nouze možnost nákupu.

V případě nouze o krmení se můžete obrátit na:

BRNO:  Jezdecké potřeby Obluk

ČIMELICE: Amor - jezdecké potřeby

 


 

1. PROSÍME PŘIPOJTE SE K PLÁNOVANÝM TRASÁM 

Pokud máte v plánu objednávat v nejbližší době 5 a více pytlů, prosíme Vás připojte se k trasám, které budeme postupně zveřejňovat na našem facebooku. Popřípadě prosíme o objednání s předstihem, abychom řidiče plně vytížili a minimalizovali tak co nejvíce cesty našich řidičů. Plánované trasy jsou také nabízeny v druhém kroku nákupního košíku.

Na těchto trasách vám nabízíme DOPRAVNÉ ZDARMA!!!

Bohužel nevíme jak se situace bude vyvíjet dál, zda budeme moci expedovat v termínu tak jak je zvykem, ale budeme se snažit dovézt všechny Vaše objednávky co nejdříve. 


 

2. DOČASNĚ ZRUŠENA PLATBA V HOTOVOSTI A DOBÍRKA

Dále jsme nuceni zavést opatření, abychom chránili naše pracovníky a dočasně jsme zrušili platbu v hotovosti. Místo této možnosti platby Vám nyní nabízíme: Platbu do 7 dnů !!! Tento způsob platby je určen hlavně pro ty zákazníky, kteří budou chtít objednat v rámci námi uveřejněných tras.


 

3. DOČASNĚ ZRUŠENO ODBĚRNÉ MÍSTO V KOMOŘANECH

Také jsme dočasně pozastavili možnost odběru ve stáji Prague premium stables, která se nachází v Praze - Komořanech. Toto opatření je z důvodu ochrany zdraví osob, které se pohybují v této stáji. Děkujeme za pochopení.


 

4. PODMÍNKY VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVKY VE VELKÝCH PŘÍLEPECH

Osobní odběr je možný stále na adrese: Statenická 732, areál White trans, 252 64 Velké Přílepy.

Vaše objednávka bude připravena v "krámku" tj. dolní část kanceláří hned za vchodovými dveřmi do budovy (jedná se o žlutou budovu z kraje areálu). Objednávku si zde můžete vyzvednout kdykoli od 7 do 19 hodiny  to bez přítomnosti personálu. Prosíme vyčkejte na sms, že je zboží připraveno. V případě, že je objednávka urgentní a jste na cestě k nám volejte na +420 725 370 452.


 

5. ZÁSOBY 

Nebojte se, trochu jsme předvídali a snažili se udělat nějaké zásoby, abychom v klidu přečkali toto nešťastné období. Věříme, že nemusíte objednávat do zásoby :) Naše kamionová doprava zatím funguje a pevně doufáme, že naši stateční řidiči vše také zvládnou ve zdraví.

Všem Vám předem děkujeme za pochopení a také trpělivost !!!

Přejeme všem hodně zdraví a snad toto období všichni přečkáme. Tým Höveler

banner_FB_004

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení