Zvláštní upozornění !!!

Přátelé,

vzhledem k událostem, které nastaly, bychom Vás chtěli moc poprosit o součinnost při objednávání. 

Každou chvíli se situace mění a je možné, že nebudeme moci některou z Vašich objednávek doručit z důvodu karantény a uzavření oblasti.

!!! AKTUÁLNĚ NELZE DODÁVAT KRMENÍ  DO TĚCHTO OBCÍ:

Kromě Litovle, Uničova a Červenky se nařízení mimořádného opatření při epidemii podle hygieniků týká také obyvatel obcí Chořelice, Chudobín, Myslechovice, Nasobůrky, Nová Ves u Litovle, Rozvadovice, Savín, Tři Dvory u Litovle, Unčovice, Víska u Litovle, Benkov u Střelic, Brníčko, Dětřichov, Dolní Sukolom, Horní Sukolom, Nová Dědina u Uničova, Renoty a Střelice u Litovle.

Do těchto obcí nejsme schopni doručit Vaše objednávky ani prostřednictvím Geis !!!


 

Pro případ uzavření dalších oblastí se pokusíme během tohoto týdne tj. do 20.března 2020 dodat nějaké zásoby krmení a také mléko pro hříbátka našim partnerům, abyste měli v případě nouze možnost nákupu.

V případě nouze o krmení se můžete obrátit na:

BRNO:  Jezdecké potřeby Obluk

ČIMELICE: Amor - jezdecké potřeby

 


 

1. PROSÍME PŘIPOJTE SE K PLÁNOVANÝM TRASÁM 

Pokud máte v plánu objednávat v nejbližší době 5 a více pytlů, prosíme Vás připojte se k trasám, které budeme postupně zveřejňovat na našem facebooku. Popřípadě prosíme o objednání s předstihem, abychom řidiče plně vytížili a minimalizovali tak co nejvíce cesty našich řidičů. Plánované trasy jsou také nabízeny v druhém kroku nákupního košíku.

Na těchto trasách vám nabízíme DOPRAVNÉ ZDARMA!!!

Bohužel nevíme jak se situace bude vyvíjet dál, zda budeme moci expedovat v termínu tak jak je zvykem, ale budeme se snažit dovézt všechny Vaše objednávky co nejdříve. 


 

2. DOČASNĚ ZRUŠENA PLATBA V HOTOVOSTI A DOBÍRKA

Dále jsme nuceni zavést opatření, abychom chránili naše pracovníky a dočasně jsme zrušili platbu v hotovosti. Místo této možnosti platby Vám nyní nabízíme: Platbu do 7 dnů !!! Tento způsob platby je určen hlavně pro ty zákazníky, kteří budou chtít objednat v rámci námi uveřejněných tras.


 

3. DOČASNĚ ZRUŠENO ODBĚRNÉ MÍSTO V KOMOŘANECH

Také jsme dočasně pozastavili možnost odběru ve stáji Prague premium stables, která se nachází v Praze - Komořanech. Toto opatření je z důvodu ochrany zdraví osob, které se pohybují v této stáji. Děkujeme za pochopení.


 

4. PODMÍNKY VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVKY VE VELKÝCH PŘÍLEPECH

Osobní odběr je možný stále na adrese: Statenická 732, areál White trans, 252 64 Velké Přílepy.

Vaše objednávka bude připravena v "krámku" tj. dolní část kanceláří hned za vchodovými dveřmi do budovy (jedná se o žlutou budovu z kraje areálu). Objednávku si zde můžete vyzvednout kdykoli od 7 do 19 hodiny  to bez přítomnosti personálu. Prosíme vyčkejte na sms, že je zboží připraveno. V případě, že je objednávka urgentní a jste na cestě k nám volejte na +420 725 370 452.


 

5. ZÁSOBY 

Nebojte se, trochu jsme předvídali a snažili se udělat nějaké zásoby, abychom v klidu přečkali toto nešťastné období. Věříme, že nemusíte objednávat do zásoby :) Naše kamionová doprava zatím funguje a pevně doufáme, že naši stateční řidiči vše také zvládnou ve zdraví.

Všem Vám předem děkujeme za pochopení a také trpělivost !!!

Přejeme všem hodně zdraví a snad toto období všichni přečkáme. Tým Höveler

banner_FB_004