ProBalance - směs pro střevní rovnováhu

Kód: 4808253
744 Kč / ks 646,96 Kč bez DPH 37,20 Kč / 1 kg
Skladem v ČR (63 ks)

ORIGINAL PROBALANCE aktivuje obranyschopnost organismu u koní. Živé kvasinky obsažené v ProBalance přispívají k střevní rovnováze a mohou posílit základní střevní funkce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORIGINAL PROBALANCE aktivuje obranyschopnost organismu u koní. Stres a nevyvážená strava u koní může vyvést střevní flóru z rovnováhy a výsledkem je v některých případech vodnatá stolice nebo průjem u koní. Živé kvasinky obsažené v ProBalance přispívají k této rovnováze a mohou posílit základní střevní funkce.

Koňské tělo je často vystaveno různým okolním změnám a vlivům, proti kterým může často bojovat projevem alergie. 

 

pro-balance

 

 

Testy potvrdily, že vyrovnaná strava obsahující Höveler ProBalance posiluje obranný mechanismus proti alergiím a tím pádem zlepšuje celkový zdravotní stav koně. ProBalance zajišťuje Vašemu koni vitalitu a zdraví.

Podporuje trávení, metabolismus a dýchací systém, zlepšuje kvalitu srsti a celkově zlepšuje kondici. Vysoký obsah esenciálních stopových prvků jako je selenium, zinek, měď, kobalt, přirozený b-karoten a řada jiných důležitých vitamínů podporuje imunitní systém Vašeho koně. Tímto je celý organismus posílen zevnitř.

Obsahuje ječné vločky, špaldové otruby, kukuřičné vločky, vojtěšku, pšeničné otruby, pšenice, ječmen, hrachové vločky, pivovarské kvasnice, kukuřici, melasu, pšenici, lněný olej, mrkvové výlisky, vojtěškové seno.

Obsažené látky a stravitelnost:
Stravitelná energie na kg: 10,7 MJ
Hrubá bílkovina: 10,7 %
Hrubá vláknina: 9,1 %
Hrubé popeloviny: 7 %
Hrubý tuk: 5 %
Lysin: 0,5 %
Methionin: 0,2 %

Biogenní prvky:
Vápník 1,4 %, fosfor 0,6 %

Vitaminy rozpustné v tucích na kg:
Vitamin A: 22 500 i.E.
Vitamin D3: 4 200 i.E.
Vitamin E: 330 mg

Stopové prvky na kg:
Železo: 138 g
Měď: 17 mg
Jod: 2,6 g
Kobalt: 2,6 g
Selen: 0,3 mg

Denní krmná dávka na 100 kg živé váhy:
Pro stabilizaci obranyschopnosti: 0,5 – 0,7 kg
Během stresových situací: 50 % krmné dávky
Jako jarní a podzimní kúra: 1/3 krmné dávky

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HÖVELER
Hmotnost: 20 kg
KRMENÍ VHODNÉ PRO: SPECIFICKÉ POŽADAVKY
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Eqolugmiqe 18.3.2019 08:33
d3d3LmhvZXZlbGVyLWN6ZWNoLmN6 ofuwuyike-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-u]ofuwuyike-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ofuwuyike-t oixere
Odpovědět
Avatar autora Afafaxigava 18.3.2019 08:33
d3d3LmhvZXZlbGVyLWN6ZWNoLmN6 aidela-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-u]aidela-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#aidela-t ejekaheka
Odpovědět
Avatar autora Avyepimoekopig 18.3.2019 08:33
d3d3LmhvZXZlbGVyLWN6ZWNoLmN6 uvekechci-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-u]uvekechci-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvekechci-t oquhotudo
Odpovědět

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
hoeveler probalance a hoeveler probalance a
5
PP Avatar autora | 8.1.2019
Bohužel, mému koni vůbec nepomohl. Mám 28letého A1/1,který má cca 3měsíce průjem.již jsem vyzkoušela na radu veterináře i jiných końáků vse možné i lidské léky a nic,trvale dávám probiotika. Peťulová
HT Avatar autora 8.1.2019
Dobrý den, velmi nás mrzí, že má váš koník takové trápení a ProBalance směs vám nepomohl, věříme, že najdete časem to co koníkovi bude nejlépe vyhovovat a pomůže mu, aby byl v pořádku. Držíme palce!!!
hoeveler probalance a hoeveler probalance a
5
ŽČ Avatar autora | 19.8.2018
Nadherne voni davame konikovi v rekonvalescenci ktery stoji jen v boxe. Snedla bych ho i sama :)
hoeveler probalance a hoeveler probalance a
5
DG Avatar autora | 21.6.2018
Chutné i pro mého vybíravého koníka.
hoeveler probalance a hoeveler probalance a
5
EC Avatar autora | 28.2.2018
Kvalitní, chutné a dobře vyvážené
hoeveler probalance a hoeveler probalance a
5
M Avatar autora | 9.2.2018
Chutna a zatím i příznivě působí u kone s problémy se zaživanim. Podáváme dále.